0

Про нас

Про принципи

Магазин, який надає послуги та не дотримується певних правил, незабаром, швидше за все, закриється, адже певні табу у роботі – запорука ефективних продажів, наявності постійних клієнтів. Отже, наше кредо складається з наступного:
1) великий асортимент - прагнемо, щоб наш бренд, Агнакліпс, максимально відповідав очікуванням користувача, тому регулярно збільшуємо кількість товарів;
2) грамотне обслуговування – кожен хоче дізнатися максимум інформації про свій вибір, отримати консультацію для вирішення особистої автопроблеми; розуміємо, що без належної допомоги наш товар є лише купою неясних виробів, тому зробили:
- описи до кожної товарної позиції (відрізняє наш магазин автокріплень на ринку);
- зрозуміле та просте консультування – наш фахівець завжди радий допомогти, з радістю підкаже той варіант, що найбільш вдало підходить до вашої нагоди;
3) ненастирливі продажі – багато інтернет-магазинів (особливо в автотематиці) взяли на озброєння «багаторівневі вирви продажів»: періодичні продзвони менеджерами клієнтів, масові розсилки «гарячих пропозицій», прохання ще докупити щось; запевняємо вас, з нашого боку регулярних «комерційних атак» не передбачається, тільки людські стосунки, без діла не дзвонимо, пошту листами не «закидаємо».

Про склад та доставку

Як магазин автокріплень, наша організація прагне максимального скорочення часу на доставку до порога клієнта, адже ми знаємо, що тривале очікування практично завжди несе негативний характер: руйнуються початкові плани і, відповідно, змінюється ставлення до продавця. Нам вдалося налагодити ефективну доставку прямо зі складу не лише в межах України, а й до Республіки Молдова.

Про знижки

Вирішилися купити кріплення для авто у нас? Наші знижки до ваших послуг.
Одна з особливостей магазину автокріплень Agnaclips полягає в особливому підході до роботи з постачальниками, оскільки ми працюємо без посередників і це дозволяє створювати цінник нижче ринкового. Також, маючи взаємини з виробництвами по-старому, домоглися досить високих знижок (-20%, -30%, -50%). Найголовніше, без впливу на якість кріплення. До речі, ми дотримуємося українського законодавства, тож у нас діють гарантії на автокріплення.
 

Інструкція по пошуку товарів
Як швидко і зручно знайти те що потрібно
Подробиці
Інструкція по пошуку товарів
Доставка і оплата!
Варіанти оплати, доставки, спеціальні умови
Подробиці
Доставка і оплата!
Модули для Opencart